fbpx
ul.Plebiscytowa 3/14
45-359 Opole

Bezpłatna, długoterminowa opieka pielęgniarska na najwyższym poziomie

Najlepsza opieka pielęgniarska

Praca dla pielęgniarek i opiekunek

O Nas

Witamy na stronie Zakładu Opieki Medycznej SALUS-MED w Opolu

Pielęgniarka

  Jesteś my firmą świadczącą usługi pielęgniarskie na terenie województwa opolskiego. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku usług medycznych oraz zadowolenie naszych dotychczasowych klientów powoduje, iż mogą państwo spokojnie powierzyć nam opiekę nad swoimi bliskimi. Nasza kadra to wyszkolony, doświadczony, posiadający wysoką kulturę osobistą personel medyczny gwarantujący Państwu najwyższą jakość świadczonych usług opiekuńczych i pielęgniarskich. Każdego dnia nasze pielęgniarki spędzają dziesiątki godzin opiekując się osobami starszymi i chorymi w prywatnych domach oraz placówkach państwowej służby zdrowia.

   Ściśle współpracujemy z lekarzami rodzinnymi, pomagamy w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych związanych z samodzielnym funkcjonowaniem w środowisku domowym, a także prowadzimy edukację zdrowotną osób objętych opieką oraz członków ich rodzin. Świadczenia pielęgniarskie udzielane są w domu chorego w dni powszednie tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty, niedziele i inne dni wolne od pracy w medycznie uzasadnionych przypadkach.

     Profesjonalizm naszych usług sprawia, że poza osobami indywidualnymi, naszymi klientami stają się coraz częściej także placówki medyczne tj. szpitale czy przychodnie. Posiadamy ważną umowę na świadczenie usług pielęgniarskich podpisaną z Narodowym Funduszem Zdrowia, poprzez co opieka nad ubezpieczonymi w NFZ pacjentami jest realizowana w ramach tej umowy i nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów ze strony pacjenta.

   Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jak również zachęcamy do zapoznania się z informacjami oraz warunkami dotyczącymi realizowanej przez nas pielęgniarskiej opieki długoterminowej. Na niniejszej stronie znajdą Państwo także zbiór różnego rodzaju wniosków i dokumentów.

Licznik odwiedzin

9.png6.png0.png3.png2.png
Dzisiaj45
Wczoraj38
Ten tydzień166
Ten miesiąc83
Razem96032

Zadzwoń do nas

 

Tel/fax: +48 77 403 27 55 

Komórkowe: +48 501 651 704;

                   +48 533 017 907;

                   +48 518 187 355.

Copyright © 2016 | Web design and SEO